Olimpiyat başarıları, güney kıyılarımızı seven insanları, ilginç devlet başkanı, dondurucu soğukları, agresif dış siyaset stratejileri haricinde pek de bilgi sahibi olmadığımız bir ülke var: Rusya. The Guardian Rusya’da olmak, Rus olmak üzerine merak edilenleri kendine has üslubu ve yeni bir estetik anlayışıyla karelere döken yeni nesil fotoğrafçıları toparlamış ve çalışmalarından örnekler sunmuş. İşte bu isimlerin birkaçı:

Nadia Sablin – nadiasablin.com

Nadia Sablin

 

Christina Abdeeva – christina-abdeeva.tumblr.com

Christina Abdeeva

 

Olya Ivanova – olyaivanova.com

Olya Ivanova

 

Alexey Bogolepov – alexeybogolepov.com

Alexey Bogolepov

 

Jana Romanova – janaromanova.com

Janaormaomava

Başka N’olmuş: Az rastlanır bu 19 fotoğraf sizi şaşırtacak

 

Anna Skladmann – annaskladmann.com

Anna Skladmann

 

Sasha Rudensky – sasharudensky.com

Sasha Rudensky

 

Anastasia Tsayder – tsayder.com

Anastasia Tsayder

 

Anna Filipova – anfilip.com

Anna Filipova

 

Masha Demianova – mashademianova.com

Masha Demianova

 

Max Sher – maxsher.com

Max Sher

 

Egor Rogalev – egorrogalev.com

Egor Rogalev

 

 

Margo Ovcharenko – margoovcharenko.com

Margoov Charenko

 

Ekaterina Bazhenova – yekate.com

Yekate